Retavo Reklam | Hizmetlerimiz
15324
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15324,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Dijital Baskı Merkezi

Dijital Baskı

Günümüzde önemli bir reklam aracı haline gelen dijital baskı, dijital baskı imalatında kullanılan son teknoloji makinalar ile rağbet görmektedir. Afiş baskı, rinil baskı, canvas baskı gibi birçok farklı türü olan dijital baskı, ürün tanıtımı ve organizasyon duyurularında kullanılmaktadır ki dijital baskı imalatı rahatça yapılabilmektedir.     Dijital baski son teknoloji baskı makinaları ile hatasız ve hızlı olarak yapılmaktadır. Bu da dijital bası imalatı giderlerini düşürmektedir. Dijital baskıda ve dijital baskı imalatında rekabet oldukça fazladır. Bu da dijital baskı ihtiyacı olanlar için bir şans olarak görülmektedir.     Günümüz makinaları ile son derecede kolay yapılan dijital baskı imalatı ile dijital baskı önemli bir reklam aracı haline gelmiştir. Kaliteli görünümü ile dijital baskı çeşitli dijital baskı imalatı şekilleri ile hem kurumsal hem de bireysel kullanımlar için de yapılmaktadır.

Folyo Baskı

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Folyo Baskı Fiyatları
Avrupa Vinil

Vinil Baskı

En fazla reklam sektöründe kullanılan dijital baskı bir çok yöntemle yapılmaktadır. Bunların başında vinil baskı gelir. Özellikle dış mekanlarda görmeye alıştığımız açık hava reklamlarının büyük çoğunluğu bu yöntem ile yapılmaktadır. Büyük ilanlar, totemler, yön bildiren levhalarda kullanılan baskılar hep vinil baskı ürünüdür.

Afiş Baskı

Reklamcılık sektöründe ilk kullanılmaya baslanılan baskı türüdür.İç ve dış mekan olarak kullanım alanına göre de afiş baskı tercih edilir. Reklam,sosyal ve kültürel afiş olarak üç gruba ayrılır. Reklam afişleri çok fazla tanıtım yapmak için ve bir ürünün veya hizmetin tanıtımını yapmak istendiğinde kullanılır. Sosyal afişler sloganın yanısıra bilgilendirilmek istenilen konu ile ilgili bilgi verir ve açıklamada bulunmak için kullanılır. Kültürel afişler de daha fazla tiyatro vb. sosyal etkinliklerin yerini, zamanını ve tarihini insanlara bildirmek için kullanılır. Afiş baskı reklamcılığın ana taşlarından biridir. Bu nedenle alanında uzman ekiplerimizle firmamız her zaman sizin hizmetinizdedir.

One Way Vision Fiyatları

Folyo Kesim

Vitrin, cam, araç veya dilediğiniz malzeme üstüne tasarımlarınızı, çizimlerinizi ve yazılarınızı dilediğiniz renklerde içten ya da dıştan yapışkanlı şekilde kesebiliyoruz.

CNC Kesim

Pleksi,Dekota,Alucobant vs.. gibi her türlü yumuşak metaryellerin Hassas Cnc Router kesim işlerini yapmaktayız.

Dijital Baskı Merkezi